Вночі надійшло повідомлення про запланований вибух на території Львівського головного залізничного вокзалу

Вибухового пристрою на залізничному вокзалі не виявили.
Джерело: photographers.ua

21 грудня о 01.07 на телефон служби швидкої допомоги «103» надійшло анонімне повідомлення про запланований вибух на території Львівського головного залізничного вокзалу (вул. Двірцева, 1).

Про це сьогодні, 21 грудня, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, 21 грудня о 01.07 на телефон служби швидкої допомоги «103» надійшло анонімне повідомлення про запланований вибух на території Львівського головного залізничного вокзалу (вул. Двірцева, 1). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …». З приміщень вокзалу було евакуйовано 100 осіб.

О 02.35 год. обстеження території вокзалу було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Затримки в русі поїздів не було.

Наразі проводять заходи з виявлення особи, яка надала хибне повідомлення про запланований вибух.

Нагадаємо, як інформували раніше, повідомлення про замінування приміщення котельні «Львівтеплоенерго» 27 жовтня, ввечері надійшло на телефон чергового механіка.

Зазначають, що 27 жовтня о 21:30 черговому механіку котельні Львівтеплоенерго, що розташована у центральній частині міста по вул. Тиктора, 2а, повідомили про замінування приміщення.

За інформацією речників департаменту з питань цивільного захисту Львівоблдержадміністрації, «підривник» при цьому висунув вимогу перерахувати на вказаний ним рахунок певну суму коштів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі