«Внутрішні авіарейси користуються шаленим попитом», – Володимир Омелян

Міністр інфраструктури вважає, що авіатранспортом українці будуть користуватись так само регулярно як надземним транспортом.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян запевнив, що внутрішні авіаперевезення за останній рік стали значно доступнішими для українців, а доказом цього є кількість людей, які користуються послугами авіакомпаній

На запитання чи настане день, коли в Україні по внутрішнім перевезенням будуть low-cost тарифи, Омелян відповів: «Історія з «Rayanair» була неможливою e 2015 році, ніхто не міг здогадуватись, що в 2016 році щось вийде. Ми це зробили, і вони полетять цього року. Вже динаміка цін зовсім інша, ніж була рік назад. Це вже дешевше, це вже доступніше і доказом цього є кількість людей, які літають. Я переконаний, що ще рік і ми повністю переламаємо ситуацію з внутрішніми перевезеннями».

Міністр інфраструктури також додав, що сьогодні на внутрішні авіаперевезення в Україні шалений попит.

«Ми бачимо забиті вщент літаки, причому ціни на внутрішні авіаперевезення все ще високі. Я дуже радий, що цього року компанії «SkyUp» вийшла на ринок. І насправді, це для мене добра ознака того, що бізнес бачить потенціал внутрішніх перевезень».

Серед найпопулярніших внутрішніх авіамаршрутів Володимир Омелян відмітив напрямок Київ-Одеса і Київ-Львів.

Нагадаємо, що на українській ринок планують вийти дві авіакомпанії. Одна з них буде міжнародною, а інша з вітчизняним капіталом.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі