“Всі передбачені кошти на ремонт доріг Львівщини вже використані”, – Роман Кокотайло

Із передбачених 583 млн грн з державного бюджету відповідно до плану асигнувань надійшли кошти у сумі 448,6 млн грн.

Відсоток профінансованих виконаних робіт від фактично отриманих коштів з державного дорожнього фонду перевершив позначку в 100%.

Про це повідомив Роман Кокотайло, в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА сьогодні, 13 жовтня, на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні можу ствердно сказати що це навіть не 97% профінансованих виконаних робіт від фактично отриманих коштів з державного дорожнього фонду. Цей відсоток вже давно перевалив позначку 100%, а підрядники просто очікують поступлення коштів з державного бюджету для отримання коштів за виконані ремонтні роботи», – зазначив у повідомленні.

Він вказав, що із передбачених 583 млн грн з державного бюджету відповідно до плану асигнувань надійшли кошти у сумі 448,6 млн грн, а оплата за виконані роботи з ремонту автомобільних доріг загального користування становлять 434,8 млн грн.

Також наголосив, що на загальнообласній нараді в червні Львівщина не попадала навіть в першу 10-тку лідерів за кількісними і якісними показниками ремонту доріг загального користування місцевого значення.

Додає, що певні роботи ще не завершені. «Ще є декілька об`єктів, на яких виконуються ремонтні роботи, і що ще маємо декілька тендерів в процесі проведення! Переконаний, що всі роботи будуть виконані цього року якісно то вчасно».

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що у Львівській області на ремонт доріг вже витратили 97% коштів, виділених Державним дорожнім фондом.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі