Вуличне освітлення у Дрогобичі встановлять з використанням енергозберігаючих технологій

Це вже четверта спроба провести тендерну закупівлю.

Саме такий тендер вчора, 15 травня, оприлюднив Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради. За встановлення трьох тисяч світильників місто готове заплатити понад 21 мільйон гривень.

Відповідний тендер розміщено на порталі Prozorro.

Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради оцінив виконання робіт у 21 млн 703 тис. гривень. Сумарно у Дрогобичі встановлять 3327 нових світильників з використанням енергозберігаючих технологій, попередньо провівши необхідні демонтажні роботи. Зокрема, у Дрогобичі світитимуть натрієві та ртутні лампи, світлодіодні світильники з різними світловими потоками.

Варто вказати, що, згідно з проектом договору, учасник торгів після надсилання йому повідомлення про намір укласти договір має надати замовнику зразки всіх видів світильників. Відсутність наданих зразків може стати підставою для відхилення пропозиції учасника.

До слова, це вже четверта спроба провести тендерну закупівлю. Вперше Дрогобич оголосив такий тендер у вересні 2016 року, очікувана вартість якого була 17,6 млн грн. Тоді пропозиції учасників були відмінені тендерним комітетом та рішенням Антимонопольного комітету України. Відтак повторно оголосили тендер через рік, у серпні 2018 року, однак сума вже була 21,7 млн. Торги тоді не відбулися, оскільки Замовник відхилив усі пропозиції. Та ж ситуація повторилася і у травні 2018 року. Тож ймовірність благополучного проведення закупівлі цього разу невисока.

Водночас, згідно з умовами тендеру, аукціон з визначення переможця торгів запланували на 31 травня, а врешті-решт засвітитися по-новому місто має не пізніше 15 травня 2020 року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі