Вулично-шляхову мережу Сихівського району відремонтують за понад 14 мільйонів гривень

Ремонти планують проводити протягом 2019 року. 

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради шукає підрядника для проведення робіт з поточного ремонту вулично-шляхової мережі Сихівського району.

Відповідний тендер опублікований на порталі публічних закупівель Prozorro.

Провести поточний ремонт вулично-шляхової мережі планують за 14 мільйонів гривень. Сьогодні ж триває прекваліфікація тендеру. На аукціон подалися дві компанії: Львівське комунальне підприємство Шляхово ремонтне підприємство Личаківського району та Товариство з додатковою відповідальністю “Шляхове ремонтно-будівельне управління № 65”. Компанії очікують рішення.

Під час ремонту вулично-шляхової мережі спочатку зніматимуть дорожнє полотно з використанням машин для холодного фрезерування асфальтобетонних покриттів, після чого влаштують новий дорожній одяг із використанням холодного асфальтобетону або гарячого асфальтобетону, виготовлення якого здійснюється спеціалізованою технікою безпосередньо на ділянці дороги виконання поточного ремонту.

Окрім цього, в рамках тендеру також улаштують тротуари. Підрядник має забезпечити облаштування сигнальною стрічкою та попереджувальними дорожніми знаками місце, де будуть відбуватися ремонтні роботи. Загалом за цю суму змонтуватимуть 63 вулиці, що знаходяться у межах Сихівського району.

Обсяги надання послуг визначаються замовником, відповідно учасник має забезпечити надання послуг в разі необхідності в цілодобовому режимі, в тому числі у вихідні та святкові дні. Ремонти планують проводити протягом 2019 року.

Варто зауважити, що рух транспорту по відремонтованому покриттю дозволяють тоді, коли суміш охолола до температури нижче +50С.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі