Вулично-шляхову мережу Залізничного району відремонтують за понад 1 млн

Аукціон проведуть 7 квітня.

Залізнична районна адміністрація Львівської міської ради шукає підрядника для проведення робіт з поточного ремонту вулично-шляхової мережі за 1 млн 200 тис. грн.

Відповідний тендер опубліковано на порталі Prozorro.

У технічному завданні вказано, що під час роботи підрядник виконає капітальний ремонт, зокрема: улаштує дорожні корита, відремонтує залізобетонні горловини каналізаційних колодязів, установить люки, дощоприймачі, а також усуне та вирівняє ями на дорогах. Також улаштує доріжки й тротуари.

Рух транспорту по відремонтованому покриттю дозволяють тоді, коли суміш охолоне до температури нижче +50 С.

Слід зазначити, що у період ремонту вулично-шляхової мережі, підрядник гарантує якісні матеріали, машини та механізми, що слід застосовувати для захисту довкілля.

Аукціон проведуть 7 квітня, втім подати свої пропозиції можна до 6 числа того ж місяця. Виконати усі роботи підрядник має не пізніше 31 грудня цього року.

Згідно з оприлюдненими даними на моніторинговому порталі DoZorro, Залізнична районна адміністрація ЛМР у листопаді минулого року вже оголошувала аналогічну пропозицію.

Так, на очікувану вартість 2 млн 500 тис. грн щодо послуг з поточного ремонту вулично-шляхової мережі в аукціоні переможцем стало Львівське комунальне підприємство “Шляхово-ремонтне підприємство Залізничного району” з пониженням суми виграшу до 2 млн 450 тис. грн.

Відтак, за даними аналітичної платформи YouControl, Львівське комунальне підприємство “Шляхово-ремонтне підприємство Залізничного району” на ринку праці уже понад 25 років, — від 16 вересні 1994 року. Основною діяльністю є державне управління загального характеру. За формою власності належить державі й перебуває у територіальній громаді.

Слід вказати, що судових справ цивільного характеру налічується 408; кримінальних – 12; господарських – 482, а також адміністративних – 157. Наразі ще 3 справи призначені до розгляду.

Керівниками Львівського комунального підприємства “Шляхово-ремонтне підприємство Залізничного району” є 7 осіб; дохід отримує – 66. У власності підприємства зареєстровано 1 об’єкт нерухомості та 9 – земельних ділянок.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Всі новиниСуспільство

Публікації по темі