“Вже багато львівських підприємців пов’язали свій бізнес з виготовленням екосумок”, – Вікторія Довжик

У Львові вже працюють близько десяти суб’єктів підприємництва, зосереджених на сумках та пакетах багаторазового використання.

Депутат Львівської міської ради Вікторія Довжик переконана: чим більший буде попит на екопакування, тим більше підприємців долучаться до їх виготовлення.

Про це вона зазначила сьогодні, 9 квітня, під час брифінгу на тему кампанії “Без поліетилену”.

На її думку, чим більший буде попит на екологічні сумки і пакети багаторазового використання серед мереж і споживачів, тим більше з’являтиметься компанії, які їх виготовлятимуть. “Є вічний закон попиту і пропозиції. Певні мережі споживачів вже заявили про те, що вони потребують іншого виду упакування, тож почала з’являється пропозиція. Вже дуже багато маленьких підприємців міста Львова почали виробляти продукцію сумок багаторазового використання”, – зазначила Вікторія Довжик.

За її словами, у Львові вже працюють близько десяти суб’єктів підприємництва, зосереджених на сумках та пакетах багаторазового використання. “Це дуже велика тема для бізнесу. Зараз деякі інші фірми думають про те, щоб запровадити паперові упакування або й з інших матеріалів. У Львові працюють кластери модних індустрій, де виробляють деякі види сумок, і кластер поліграфії та видавництва, яким вже зацікавилися і який бачить, що з’являється все більший попит. Тож, я сподіваюся, що у нас, на території міста Львова, збільшуватимуть виробництва різних видів упакувань”, – підсумувала Вікторія Довжик .

Довідка

Вікторія Довжик – заступник начальника управління – начальник відділу економічного розвитку управління економіки департаменту економічної політики Львівської міської ради.

категорії
БізнесНовиниСуспільство

Публікації по темі