Вже більше 120 будівель отримали сертифікати енергоефективності

У квітні цього року енергоаудитори надали до Держенергоефективності удвічі більше сертифікатів.

У квітні цього року енергоаудитори надали до Держенергоефективності 72 енергетичні сертифікати, що удвічі більше, ніж у березні цього року.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Загалом із вересня 2018 року і по сьогодні в країні вже сертифіковано 126 будівель, зокрема 42 житлових будинки, 34  навчальних закладів, 31 громадська будівля, 17 закладів охорони здоров’я та 2 дитячих садочки.

Саме завдяки сертифікації власники будинків чи установ дізнаються про клас енергоефективності будівлі, обсяг енерговитрат та необхідні заходи із підвищення енергоефективності.

Варто нагадати, що до 1 липня цього року сертифікація енергоефективності будівель відбувається на добровільних засадах, що передбачено Законом України «Про енергетичну ефективність будівель» від 22.06.2017 № 2118-VIII. Сертифікація здійснюється лише атестованими енергоаудиторами.

«Закликаю місцеву владу та усіх громадян проводити сертифікацію будівель та активно долучатися до їхньої термомодернізації», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Нагадаємо, що в Україні впроваджується сертифікація енергоефективності будівель відповідно до розробленого Держенергоефективності та прийнятого Парламентом Закону України від 22 червня 2017 року № 2118-VIII «Про енергетичну ефективність будівель». Лише у березні цього року енергоаудитори надали до Держенергоефективності 36 енергетичних сертифікатів, що удвічі більше, ніж за всі попередні місяці разом узяті.

Довідка

Сертифікат енергетичної ефективності будівлі— документ встановленої форми, в якому визначено клас енергетичної ефективності будівлі та/або її відокремлених частин, рекомендації щодо його підвищення, а також інші відомості щодо будівлі та/або її відокремлених частин, енергоефективність яких сертифіковано

категорії
Суспільство

Публікації по темі