WizzAir збільшить кількість рейсів на п’яти напрямках зі Львова

Летіти у Польщу, Словаччину та Німеччину можна буде удвічі частіше.

З 20 жовтня львівський аеропорт та лоукост-перевізник WizzAir збільшують частоту рейсів зі Львова у Братиславу, Вроцлав, Гданськ, Берлін і Дортмунд.

Про це у Facebook повідомляє прес-служба аеропорту.

За даними Міжнародного аеропорту «Львів», середньомісячна завантаженість цих рейсів цьогоріч становить 83%, тож вирішили збільшити їхню кількість.

Рейси до Братислави виконуватимуть 5 разів на тиждень (по понеділках, вівторках, середах, п’ятницях і суботах). Для порівняння у зимовий сезон цього року їх було два.

Кількість рейсів до Вроцлава зросте з 3 до 5 рейсів, що виконуватимуть по вівторках, середах, четвергах, суботах і неділях. До Гданська і Берліна рейси здійснюватимуть удвічі частіше – 4 рази на тиждень (по понеділках, середах, п’ятницях і неділях). У напрямку до Дортмунда виконуватимуть 3 рейси на тиждень (по понеділках, середах і п’ятницях) у порівнянні з 2 рейсами у минулорічному сезоні.

У літньому сезоні Wizz Air також суттєво змінила частотність на тих же п’яти напрямках: Братиславу та Дортмунд – з двох до трьох; Гданськ – з двох до чотирьох, як і в Берлін, Вроцлав – із трьох до п’яти.

Нагадаємо, як повідомляли раніше, лоукост-компанія Wizzair планує відновити дочірнє підприємство в Україні. “Вітаю wizzair.com знову в Україні! Маршрути, які пропонує компанія, – це нові можливості для українців відвідати країни Європи. Факт, що Wizzair готова прийняти рішення щодо відновлення діяльності дочірньої компанії, щоб податки сплачувалися в Україні, також підтверджує високий рівень нашої співпраці”, – написав Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Також очільник держави зазначив, що конкуренція на ринку авіасполучень в Україні дозволяє знижувати ціни на квитки, покращувати рівень обслуговування та відкриває двері Європи для українців. Петро Порошенко додав, що загалом лише з 11 червня 2017 року до 11 червня 2018 року кількість перетинів кордону від Європейського Союзу склала 20 мільйонів.

Довідка

Wizz Air — угорська бюджетна (лоу-кост) авіакомпанія, найбільша авіакомпанія в країні. Головний офіс розташовується у Будапешті. Компанія, заснована у вересні 2003, займається пасажирськими авіаперевезеннями переважно до країн Європи, а також у Марокко, Ізраїль, ОАЕ та Казахстан. Станом на 2019 перельоти здійснюються у 142 напрямках, до 44 країн.

У 2019 фінансовому році авіакомпанія перевезла 34,6 млн пасажирів.

категорії
Суспільство

Публікації по темі