Як отримуватимуть “пакунок малюка” у 2020 році

Мінсоцполітики планує встановити вартість одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" на рівні не більше як 5 тис. гривень.

Мінсоцполітики планує встановити вартість одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” на рівні не більше як 5 тис. гривень.

Про це свідчить проект порядку, оприлюднений на сайті відомства.

Проектом постанови КМУ планують затвердити:

  • порядок забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою “пакунок малюка” за рахунок коштів державного бюджету;
  • порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою „пакунок малюка”.

При цьому у 2020 році нові „пакункки малюка” будуть закупляти лише після повної видачі „пакунків малюка”, придбаних у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

За документом, Міністерство охорони здоров’я має забезпечити проведення в жіночих консультаціях, пологових будинках і відділеннях, перинатальних центрах, неонатальних центрах інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо комплектування одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”. Організувати видачу одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” у пологових будинках і відділеннях, а також інформувати щодо необхідності забезпечення пологових будинків і відділень одноразовою натуральною допомогою “пакунок малюка”.

Нагадаємо, раніше ІА Вежа писала про те, що робити, якщо речі у виданому їм бейбі-боксі не сходитися зі затвердженого списку Мінсоцполітики.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі