Як пенсіонерам виплачуватимуть обіцяну тисячу гривень

Близько 10 мільйонів пенсіонерів, чия пенсія не перевищує 5000 гривень, отримають державну допомогу у розмірі 1000 гривень.

Близько 10 мільйонів пенсіонерів, чия пенсія не перевищує 5000 гривень, отримають державну допомогу у розмірі 1000 гривень.

Про це повідомляє пресслужба Пенсійного фонду у відеороз’ясненні.

При цьому ПФУ нарахує кошти автоматично, без звернень пенсіонерів.

У відомстві розповіли, що виплату буде розпочато після того, як Верховна рада передбачить ці кошти в державному бюджеті. Гроші на особисті банківські картки отримувачів будуть зараховані невідкладно.

Більш того, “Укрпошта” забезпечить доставку грошей пенсіонерам додому протягом п’яти днів. Тим, кому з різних причин, не виплатять кошти упродовж п’яти днів, 1000 гривень виплатять разом із пенсією.

Нагадаємо, 1 квітня Кабмін схвалив постанову “Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році”. Потреба у доплаті 1000 гривень пенсіонерам, що отримують менше 5000 гривень на місяць, вимагатиме додаткових видатків з бюджету у розмірі 10,02 мільярда гривень. У Мінсоцполітики повідомляли, що пенсії та соціальні виплати на період карантину будуть перепризначені автоматично, без заяв і будь-яких документів.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі