Як вигідно придбати житло у Львові: огляд актуальних пропозицій

Обираючи нерухомість для інвестицій, ви маєте змогу обирати між уже збудованими квадратними метрами, або ж обрати проект на початковому етапі його реалізації.

Інвестиції в нерухомість, на сьогодні, залишаються одним із найпривабливіших видів капіталовкладень: в першу чергу надійністю збереження капіталу та можливістю його примножити. З цим погоджуються як безліч експертів, так і реальних інвесторів.

Обираючи нерухомість для інвестицій, ви маєте змогу обирати між уже збудованими квадратними метрами, або ж обрати проект на початковому етапі його реалізації.

В кожного варіанту є свої переваги. В новозбудованих кварталах ви можете на власні очі побачити нерухомість, котру вам пропонують, а в разі придбання – уже за лічені дні приступити до облаштування майбутнього помешкання чи офісу.

Втім є і нюанси – ціна. Вартість квадратного метру нерухомості в уже збудованому будинку, або такому, що невдовзі буде введений в експлуатацію, є вищою на 20-30% від ціни на старті будівництва. Відтак інвестуючи в нерухомість на етапі початку будівництва, ви уже до його завершення, примножите свій капітал.

У Львові, на сьогоднішній день є чимало привабливих проектів для інвестицій, котрі лише розпочали свою реалізацію.

ЖК Lazur sky – заявлений термін введення в експлуатацію 4 квартал 2020 року

У ЖК «Lazur sky», для зручності мешканців, на першому поверсі буде розміщена вхідна зона з консьєрж-сервісом та колясочними. Також в цьому будинку запроектовані магазин-пекарня та дитячий центр розвитку Lazur Kids.

В житловому комплексі будуть розміщені підземні, наземні паркінги, а також місця для стоянки велосипедів, передбачена інфраструктура для електроавтомобілів.

Забудовник пропонує своїм клієнтам 1- 2- 3-х кімнатні квартири площею від 39 до 86 квадратних метрів за ціною від 16 тисяч гривень за квадрат.

ЖК Hygge148заявлений термін введення в експлуатацію 2 квартал 2020 року

«Hygge148» – це унікальна концепція, в якій втілений стиль життя північних країн Європи комфорт, прорахований до найменшої дрібниці, скандинавські цінності та досконалість, яка реалізована в кожному квадратному метрі.

В даному проекті девелопер намагається в повній мірі реалізувати концепцію «двір без авто» та уникнути ефекту мурашника. Hygge 148 матиме середню поверховість з каскадними переходами. Окрім тогу тут буде збудовано дворівневий підземний паркінг.

«Мені здається, ми перші, хто в мікрорайоні Пасічна робить дворівневий підземний паркінг. Проектом передбачено сто паркомісць на сто квартир, що випереджає норми ДБН в півтори рази. Звичайно, це потребує значних капіталовкладень в будівництво, та ми готові на практиці реалізувати для майбутніх мешканців концепцію «двір без машин», – розповів Олександр Островський, співзасновник девелоперської компанії Lev Development.

Однією з особливостей HYGGE 148 – проект належить перу Майстерні Бєляєвих, яка працює вже понад 12 років і реалізувала проекти у Львові, Києві, Рівному, Черкасах, Астані (Казахстан) та багатьох інших містах. Проекти Майстерні Бєляєвих постійно завойовують призові місця на архітектурних конкурсах, зокрема IPA (International Property Awards) у номінації кращий житловий комплекс в Україні та UUA (Ukrainian Urban Awards) – 4 призових місця.

Ціни в ЖК HYGGE 148 коливатимуться в межах від 16 600 до 18 500 грн/м2 на старті. Майбутнім власникам пропонують придбати одно-, дво-, три- та чотирикімнатні квартири площею від 43 до 150 м2.  Сучасний житловий комплекс розташований по вул.Пасічній.

ЖК «Соната» – заявлений термін введення в експлуатацію 1 квартал 2020 року

В Шевченківському районі розпочалось будівництво ЖК «Соната». Девелопер пропонує майбутнім мешканцям житло із пішохідними доріжками, зеленою територією, дитячим ігровим майданчиком та підземним паркінгом.

За проектом на першому поверсі розташовуватимуться комерційні приміщення різного призначення, у тому числі магазини, аптека та салон краси. Житловий комплекс «Соната» розташований за 15 хвилин від центру міста, поодаль від гомінких магістралей і в той же час за декілька хвилин від великої транспортної розв’язки на перетині вулиці Варшавської та проспекту В’ячеслава Чорновола.

ЖК «Соната» складається з 4-х 10-ти поверхових будинків з одно- та двокімнатними квартирами. Вартість квадратного метру стартує з 12 тис 900 гривень.

ЖК «Ґорґани» – заявлений термін введення в експлуатацію 4 квартал 2020 року

Цей житловий комплекс складиметься із трьох 9-ти поверхових будинків об’єднаних спільною стилобатною частиною. У стилобаті будуть розміщені комерційні приміщення під магазини, аптеку, супермаркет та інші об’єкти інфраструктури, щоб мешканцям комплексу не потрібно було ходити кудись ще.

Будинки комплексу «Горгани» не розташовані біля дороги, а відокремлені від проїжджої частини прибудинковим паркінгом та прогулянковою алеєю з ландшафтним дизайном.

Забудовник пропонує своїм клієнтам максимально ергономічне планування квартир площею від 33,23 до 93,2 метрів квадратних. У кожній квартирі розташована лоджія або балкон.

Ціна за квадратний метр у ЖК «Ґорґани» стартує від 16 тисяч 200 гривень.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі