Які автомобілі обирають українці цього року

За чотири місяці реєстрації нових легкових автомобілів в Україні так і не досягли показника минулого року.

З січня по квітень поточного року в Україні було реалізовано та поставлено на облік 25,3 тис. нових легкових автомобілів.

Про це повідомляє Укравтопром.

Змінюється кон’юнктура на ринку за цей період так і не сформувала стабільного і зрозумілого тренда. Перші два місяці реєстрації нових машин відставали від своїх показників річної давності (на 21% і 2% відповідно), демонструючи при цьому скорочення темпів падіння. Однак навесні ситуація змінилася, динаміка стала позитивною, але в той же час темпи приросту ринку впали з 8% в березні до 1% в квітні.

Як наслідок, за чотири місяці реєстрації нових легкових автомобілів в Україні так і не досягли показника минулого року. Розрив становить 3 відсотки.

В Укравтопромі визначили, які моделі нових легкових автомобілів найбільш популярні цього року і порівняли з лідерами річної давності.

За підсумками перших чотирьох місяців 2019 року бестселером українського ринку нових легкових авто став компактний кросовер від компанії Kia Motors – Kia Sportage. З початку року 1696 нових Спортейджів поповнили національний автопарк. Роком раніше першу позицію за кількістю реєстрацій займав автомобіль Volkswagen Golf.

Другим за популярністю автомобілем став Renault Duster, в активі якого 1644 реєстраційних номери. У минулому році другим був Audi A3. На третьому місці, як і рік томуToyota RAV-4. Вибір на цьому кросовері зупинили 1177 покупців. Четверту сходинку в рейтингу з результатом 1084 реалізованих авто зайняв Renault Logan. У 2018 на цьому місці був Renault Duster. П’яте місце і 769 реєстрацій у Hyundai Tucson. А рік тому лідерську п’ятірку замикав автомобіль Toyota Camry, який у цьому році закриває десятку найбільш затребуваних моделей на українському ринку нових легкових автомобілів.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі