ЄС виділить Львівщині кошти на придбання пожежних автомобілів

Для потреб Львівщини закуплять 5 нових пожежних машин, коштом ЄС та обласного бюджету. 

Для потреб Львівщини закуплять 5 нових пожежних автомобілів, коштом ЄС та обласного бюджету.

Відповідний тендер опублікований на портал публічних закупівель Prozorro.

Згідно з тендером для Львівщини планують закупити 5 пожежних автомобілів першої допомоги на очікувану вартість в 11 мільйонів 745 тисяч гривень. Джерело фінансування є кошти Європейського Союзу і співфінансування коштом обласного бюджету Львівської області. Закупівля здійснюється для реалізації проекту: «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні», в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна ЄІС 2014-2020.

Метою проекту є підвищення рівня безпеки в карпатському регіоні шляхом зміцнення спроможності регіональних служб пожежної охорони та надзвичайних ситуацій, скорочення часу реагування на катастрофи в гірській місцевості.

Згідно з технічним завданням, автомобілі мають бути нові та виготовленні цього року.

Шасі автомобіля повинне бути здатним до безперервного витримування його конструктивно допустимої маси за передбачуваних умов використання без пошкодження. Шасі повинно бути обладнане засобами для буксирування спереду та ззаду (механічним причіпним пристроєм), що забезпечують можливість буксирування пожежно-рятувального автомобіля з конструктивно допустимою повною масою. В автомобілях має бути наявний центральний замок з дистанційним керуванням, бортовий комп’ютер, передній бампер — пластиковий, а дзеркала заднього виду — обладнані електричним підігрівом та електричним регулюванням.

Конструкція кабіни особового складу повинна створювати загальний салон та єдину просторову герметичну конструкцію з кабіною шасі автомобіля, із загальним об’ємом, що забезпечує можливість оперативної посадки й висадки, зручність і безпеку розміщення особового складу.  В кабіні автомобіля повинні бути передбачені зарядні пристрої для мобільних телефонів та ліхтарів.

Придбати пожежні автомобілі мають до 31 серпня цього року, а провести аукціон мають 8 травня.

Нагадаємо, раніше ІА Вежа повідомляла, що Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області закуповує пожежно-рятувальний автомобіль для пожежогасіння і проведення рятувальних робіт та 5 автомобілів пожежних першої допомоги за очікуваною вартістю у 18 млн 990 тис. грн.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі