Європейський Союз профінансує розвиток каналізаційної інфраструктури у Червонограді

Проект фінансується з Європейського Союзу через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь».

Червоноградська міська рада оприлюднила тендер на будівництво технологічної лінії утилізації шламів (осадів) від очищених стічних вод Червоноградських очисних споруд, яке профінансує Європейський Союз.

Відповідний тендер оприлюднили на порталі публічних закупівель Prozorro.

Згідно зазначеної інформації, проект фінансується з Європейського Союзу через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представлений Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту PLBU.01.02.00-06-0302/17-00 згідно проекту Поліпшення системи транскордонного захисту навколишнього середовища в мерії Ксєнжполь у Польщі та в м. Червоноград в Україні — через розвиток каналізаційної інфраструктури.

В доданій документації вказано, що гарантійний строк експлуатації об’єкта будівництва має становити не менше 10 років від дня його прийняття замовником.

Зокрема в межах проекту передбачено провести демонтаж існуючих металоконструкцій та гідроізоляційні роботи, встановити приймальні та розподільні камери і тд.

Варто наголосити, що замовник визначив кілька критерій вибору переможця, серед яких пріоритет ціни (70%), найновіші сучасні машини (10%), найкращий досвід роботи з замовниками (10%) та кваліфікація виконавців (10%).

Відповідно до замовлених робіт, аукціон з визначення переможця запланували на 13 листопада, а будівництво технологічної лінії у Червонограді завершать до кінця наступного року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі