Євросоюз оплатить Львову закупівлю пожежно-рятувальних автомобілів на 18,9 мільйона гривень

Джерелом фінансування є кошти Європейського Союзу.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області закуповує пожежно-рятувальний автомобіль для пожежогасіння і проведення рятувальних робіт та 5 автомобілів пожежних першої допомоги за очікуваною вартістю у 18 млн 990 тис. грн.

Відповідний тендер двома лотами розмістили на порталі публічних закупівель Prozorro.

Зазначено, що джерелом фінансування є кошти Європейського Союзу і співфінансування за рахунок коштів державного бюджету та коштів обласного бюджету Львівської області. Закупівля здійснюється для реалізації проекту: «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні», в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна ЄІС 2014-2020.

Згідно з тендерним завданням, автомобілі мають бути повністю безпечними, новими, виготовленими не раніше 2018 року, та такими, що не були у використанні, відповідати європейським стандартам.

Постачальник по факту поставки товару надає на продукцію сертифікати відповідності державної системи сертифікації (за наявності), Свідоцтва про присвоєння міжнародного ідентифікаційного коду виробника колісних транспортних засобів (WMI) та символів (VIS) міжнародного ідентифікаційного номера (VIN), сертифікату на систему управління якістю ISO 9001, виданого виробнику автоцистерн пожежних, а також всю необхідну документацію для реєстрації в Службі безпеки дорожнього руху ДСНС України, керівництво з експлуатування, формуляр, сервісну книжку на шасі автомобіля, паспорта та гарантії на обладнання, що входить в комплектацію.

Окрім іншого, підрядник забезпечує передпродажну підготовку та начання обслуговуючого персоналу на базі Замовника.

Аукціони з визначення переможців торгів відбудуться 18 липня. Здійснити поставку транспорту необхідно до до 25 липня та 15 грудня 2019 року відповідно на вул. Підвальна, 6, м. Львів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі