Євросоюз профінансує реконструкцію очисних споруд на Львівщині

Добромильська міська рада заплатить підряднику 30 млн 529 тисяч гривень коштами Євросоюзу.

ЄС профінансує реконструкцію очисних споруд та каналізаційних мереж в місті Добромиль, Львівської області.

Відповідний тендер на Prozorro розмістили сьогодні, 15 березня.

Замовником згаданих робіт виступила Добромильська міська рада, яка заплатить підряднику 30 млн 529 тисяч гривень за реконструкцію очисних та каналізаційних мереж у їх місті.

Реконструкція стосуватиметься каналізаційних колодязів, установки біологічного очищення стічних вод, розподільчої камери осаду, аеробного стабілізатора, резервуара контактного, розподільчої камери, колодязя гасія та каналізаційної насосної станції.

В доданій документації зазначають, що інженерні споруди повинні бути виготовленні з поліетилену, поліпропілену, бетону або скловолокна. Додавання вторинної сировини не допускається. Зі свого боку, корпуси та горловини інженерних споруд повинні бути виготовленні з поліетилену, поліпропілену, бетону або скловолокна, і забезпечувати, відповідно до проектних рішень, жорсткість по всій поверхні корпусу інженерної споруди.

Вказують, що проект фінансується з Європейського Союзу через Орган управління СОП “Україна-Польща-Білорусь” ЄІС 2014-2020, представлений Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту проекту “Природа без кордонів –  збереження спільної природної спадщини в громадах Добромиль (Україна) та Загуж (Польща)”.

Підрядна організація буде обрана 2 квітня під час аукціону за пріоритетом ціни у 70% та якості 30%. З реконструкцією мають завершити до 25 грудня 2020 року або до повного виконання сторонами договірних зобов’язань.

Нагадаємо, раніше ІА “Вежа” повідомляла, що усі очисні споруди України, збудовані в 60-80 роках, не ремонтували з декількох причин: необхідні величезні капіталовкладення, політичні дивіденди від цього не можна отримати, виборців не здивувати. Про це журналісту “ІА Вежа” розповів Руслан Гречаник, Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

“Три роки тому ми почали активну роботу над питанням реконструкції очисних споруд. Кошти намагаємось віднайти в державному фонді охорони навколишнього середовища, в ДФРР, грантові кошти, тощо. Завдяки департаменту екології та природніх ресурсів за три роки було відремонтовано багато очисних споруд в усіх басейнах річок Львівщини, зокрема очисні споруди Дністра, Західного Бугу, Прип’яті. На даний момент, у Дрогобичі очисні споруди знаходяться у робочому стані. Червоноград до кінця наступного року теж буде мати робочі очисні споруди, завдяки гранту від Євросоюзу у розмірі 2 млн євро у межах Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020”, – зазначив Руслан Гречаник.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі