ЮНІСЕФ пропонує фінансування ОТГ на сході України

Інтегрована модель особливо актуальна на місцевому рівні.

ЮНІСЕФ пропонує розпочати на сході України новий проект з розбудови системи інтегрованих соціальних послуг в ОТГ. Об’єм фінансування складає 5 млн євро.

Про це повідомили в Департаменті інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації.

Інтегрована модель особливо актуальна на місцевому рівні, оскільки передбачає спільну роботу різних підрозділів та служб соціальної сфери. Як обговорювалося на зустрічі представника ЮНІСЕФ з чиновниками Донецької ОДА, це дозволяє системі працювати злагоджено.

“Сервіси надаватимуться у громадах згідно потреб конкретної категорії й конкретної сім’ї та забезпечать максимальну фізичну доступність, дозволять уникнути численних звернень, встановлять нові стандарти якості соціальних послуг. Зокрема, розвиток таких послуг дозволить забезпечити превенцію потрапляння дітей в інституціональні заклади”, – пояснюється у повідомленні Донецької ОДА.

Довідка

Дитячий фонд ООН, ЮНІСЕФ -спеціалізована структура ООН, створена 11 грудня 1946 року. ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Діяльність ЮНІСЕФ фінансується за рахунок добровільних внесків фізичних осіб, підприємств, фондів та урядів.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі