“З 1 квітня стартує нова соціальна програма підтримки багатодітних родин”, – Павло Розенко

Усі необхідні кошти, а це близько 2,5 млрд грн, для реалізації цієї програми закладені в Державному бюджеті України.

З 1 квітня 2019 року стартує нова соціальна програма підтримки багатодітних сімей, яка передбачає виплату щомісячної фінансової допомоги.

Про це, перебуваючи у Чернівцях, розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає Урядовий портал.

«Це нова соціальна програма, яку Уряд реалізує за ініціативи Президента України. З 1 квітня 2019 року виплачуватиметься щомісячна допомога у розмірі 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину до досягнення нею 6 років. Таку допомогу будуть отримувати всі багатодітні сім’ї», – сказав він.

«Усі необхідні кошти, а це близько 2,5 млрд грн, для реалізації цієї програми закладені в Державному бюджеті України. Завдання місцевих органів влади – забезпечити їх вчасну виплату», – наголосив він.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Урядом здійснюються послідовні кроки щодо посилення соціальної підтримки сімей з дітьми. Про це повідомив Андрій Рева, Міністр соціальної політики України, передає Міністерство соціальної політики.

За його словами, ще в минулому році Урядом було ініційовано ряд заходів, спрямованих на підтримку відповідального батьківства, збереження інституту сім’ї та створення належних умов щодо виховання дітей в родинах.

Ще весною 2018 року Україна  вперше приєдналася до глобальної ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Ця ініціатива поширюється в усьому світі, її підтримали 38 країн світу на п’яти континентах.

категорії
Суспільство

Публікації по темі