З 13 травня розпочинається новий етап реконструкції пл. Двірцевої

Розпочинається наступний етап реконструкції площі перед Головним вокзалом — реконструкції і перенесення трамвайної колії.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 13 травня і до 22.00 год. 1 грудня 2019р буде обмежено рух транспортних засобі на пл. Двірцеву.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

З 13 травня розпочинається наступний етап реконструкції площі перед Головним вокзалом — реконструкції і перенесення трамвайної колії.

 

У зв’язку з проведенням будівельних робіт на пл. Двірцевій, з 13 травня і до 22.00 год. 1 грудня 2019р, буде обмежено рух транспортних засобів на площі. Роботи виконує ТзОВ «Онур».

Нагадаємо, що раніше ІА “Вежа” повідомляла, що ЛМР оголосила про нові зміни в організації дорожнього руху на площі Двірцевій. Зараз закрито для проїзду дорожню частину з лівого краю площі і до головного входу до вокзалу. На цій ділянці проводяться роботи із заміни інженерних мереж. Від сьогодні, 22 березня, розпочинається ІІ етап реконструкції площі, відповідно до якого відбудуться чергові зміни в організації дорожнього руху на площі.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі