З 25 травня на власників “євроблях” чекають штрафи

Так, після 25 травня водій за кермом нерозмитненого авто буде змушений сплатити штраф у розмірі 8,5 тисяч гривень.

З 25 травня в Україні розпочнуть накладати штрафи на власників автомобілів на «єврономерах». Сума штрафів коливатиметься від кількох до десятків тисяч гривень.

Взагалі після 25 травня не варто користуватися транспортним засобом на «єврономерах». Також не доцільно заявляти про «викрадення» такого авто чи робити спроби перебити номери, адже такі маніпуляції призведуть до штрафів і кримінальної відповідальності.

Так, після 25 травня водій за кермом нерозмитненого авто буде змушений сплатити штраф у розмірі 8,5 тисяч гривень. Якщо водія «спіймають» вдруге, то за таке саме порушення стягнення складе 17 тис. грн. Також повторне порушення призведе до позбавлення прав на рік з конфіскацією авто.

Важливо, що коли закінчиться період розмитнення, то штрафи стосуватимуться й тих, хто ввіз авто на «єврономерах» на своє ім’я, адже таким чином особа потрапила у митні бази. Так, за прострочення на пару днів дозволеного періоду перебування автомобіля в країні, особі доведеться сплатити від кількох сотень гривень. За «перетримання» авто більше, ніж на місяць, штраф становитиме до 170 тис. гривень.

Також варто зазначити, що митні органи можуть замінити штраф розміром 170 тис. грн на конфіскацію авто.

Проте якщо водій їздить на «євроблясі», але не ввозив це авто, то останнє може служити як донор для запчастин. Також його можна продати або здати на розбирання. В будь-якому випадку найкращим рішенням стане позбутися авто на «єврономерах».

категорії
Суспільство

Публікації по темі