З квітня “Укрпошта” доставила 115 тисяч посилок з ліками

За неповні 6 місяців “Укрпошта” виконала близько 115 тисяч замовлень із доставки ліків, найбільшу кількість медикаментів надіслали у липні – майже 30 тисяч посилок. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури. Зазначається,...

За неповні 6 місяців “Укрпошта” виконала близько 115 тисяч замовлень із доставки ліків, найбільшу кількість медикаментів надіслали у липні – майже 30 тисяч посилок.

Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Зазначається, що “Укрпошта” запровадила сервіс із доставки медикаментів у квітні цього року.

Лідери за об’ємами доставки у розрізі регіонів – Хмельницька, Одеська, Харківська, Дніпропетровська, Рівненська та Львівська області.

“Укрпошта продовжує дивувати та запроваджувати зручні та сучасні сервіси для наших громадян. Лише за неповні пів року роботи послуги з доставки ліків у відділення або додому, українці замовили близько 115 посилок. Щоденна кількість відправок за цей період зросла більше ніж у 2 рази. У середньому Укрпошта здійснює доставку близько 1000 посилок з медикаментами на день”, – заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За інформацією партнерських мереж аптек, найпопулярнішими медикаментами для доставки через “Укрпошту” стали препарати для лікування і профілактики серцево-судинних захворювань, заспокійливі, а також парацетамол.

У липні-вересні до цього переліку додалися гормональні медикаменти, препарати для лікування шлунково-кишкового тракту та противірусні, що обумовлено початком осіннього сезону.

“Загалом 34% посилок із ліками ми доставили у міста, а 66% – в села та райцентри. Для більшості із віддалених населених пунктів Укрпошта – єдина можливість отримати ліки та ще й за вигідними цінами, які пропонують наші партнерські аптечні мережі.

Національний поштовий оператор має майже 11 тис. відділень, які покривають усю території країни, а отже, із запуском послуги – 100% населення отримали можливість придбати ліки за вигідними цінами із доставкою додому”, – зазначив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Повідомляється, що зараз “Укрпошта” співпрацює з 50 аптечними мережами та сервісами.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі