З початку роботи «Prozorro» Львівщина зекономила 3,4 млрд гривень

З початку роботи системи «Prozorro» участь у закупівлях взяли 19,6 тис. учасників.

З 1 серпня 2016 року – початку впровадження системи електронних закупівель «Prozorro» – Львівська область зекономили 3,4 млрд гривень.

Про це звітує Роман Филипів, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації, у межах Засідання Ради регіонального розвитку Львівщини, передає прес-служба облдержадміністрації.

Економії коштів вдалось досягти в тому числі завдяки проведенню допорогових закупівель в системі Prozorro на товари та послуги понад 50 тис грн, роботи від 100 тис грн та впровадження системи моніторингу допорогових закупівель.

Зазначимо також, що з початку роботи системи «Prozorro» участь у закупівлях взяли 19,6 тис. учасників.

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації продовжує роботу над підвищенням рівня знань розпорядників бюджетних коштів щодо здійснення публічних закупівель в електронній системі «Prozorro». Відтак, здійснює серії  навчальних семінарів для представників районних, селищних та сільських рад та об’єднаних територіальних громад.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що кожного року через електронну систему державних закупівель Prozorro проходить майже 300 мільярдів гривень.

З його слів, в системі ProZorro працюють 33-34 тисячі закупівельників та 188-189 тисяч постачальників.

«Щорічно в системі ProZorro відбувається 1 мільйон закупівель. Це відповідно означає від 3 до 5 тисяч закупівель, що оголошуються щодня. Це в свою чергу означає від 5 до 25 тисяч процедур, що є активними щодня. Звичайно, моніторити всі ці процедури в ручному режимі практично неможливо. Вам потрібно сідати армією людей, які будуть продивлятися всі ці речі», — сказав Василь Задворний.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі