З початку року в області ліквідували 11 несанкціонованих сміттєзвалищ

Найбільшу кількість сміттєзвалищ ліквідували у Бродівському районі.

З початку року в області ліквідували 11 несанкціонованих сміттєзвалищ. Найбільшу кількість сміттєзвалищ ліквідували у Бродівському районі.

Про це сьогодні, 6 травня, повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник, передає прес-служба Львівської облдержадміністрації.

“Несанкціоновані сміттєзвалища призводять до забруднення практично усіх природних ресурсів: ґрунтів, поверхневих і підземних вод та атмосферного повітря. Ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ спричинить зменшення антропогенного впливу на природнє середовище Львівщини”, – зазначив Русла Гречаник.

За його словами, в області і надалі проводитимуть ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ.

“Станом на сьогодні ще необхідно ліквідувати 30 сміттєзвалищ, куди систематично вивозять побутові відходи. Водночас, що на початку 2015 року на території області було чотири сотні діючих несанкціонованих сміттєзвалищ площею понад 270 га» – зазначив Руслан Гречаник.

Зазначимо, департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА здійснює  постійний моніторинг виявлених засмічень у Львівській області електронним сервісом «Ecomapa.gov.ua», який включає інтерактивну мапу несанкціонованих засмічень України та мобільний додаток із функцією онлайн сповіщення про виявленні засмічення на території Львівської області та України в цілому.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі