З прогнозованих 1,1 млрд грн видано вже 840 млн грн «теплих кредитів» у цьому році

Зважаючи на високий попит на «теплі кредити», деякі банки вже завершили збір заявок на кредитування внаслідок вичерпання фінансування.

Українські родини вже встигли залучити майже 840 млн грн «теплих кредитів» із прогнозованих 1,1 млрд грн.

Про це інформує Урядовий портал.

Фактично за три місяці, із березня до початку червня ц. р., українські родини вже встигли залучити майже 840 млн грн «теплих кредитів» із прогнозованих 1,1 млрд грн у 2019 році.

Так, за перший тиждень червня видано ще близько 50 млн грн «теплих кредитів», зокрема більше 28 млн грн – для ОСББ, понад 16 млн грн – на утеплення приватних будинків та 1,6 млн грн – на твердопаливні котли.

Зважаючи на високий попит на «теплі кредити», деякі банки вже завершили збір заявок на кредитування внаслідок вичерпання фінансування.

Водночас ще є можливість скористатися програмою, а саме для ОСББ – в Укргазбанку та Ощадбанку та для фізичних осіб – в Укрексімбанку.

Окрім цього, можна отримати подвійну чи навіть потрійну компенсацію за «теплими кредитами», скориставшись додатково місцевими програмами підтримки.

Загалом у ц. р. понад 90 тис. родин, а також більше 880 ОСББ стали учасниками Урядової програми «теплих кредитів».

Нагадаємо, що Ощадбанк та Укргазбанк оголосили про завершення приймання заявок на “теплі кредити” від приватних домогосподарств.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі