За минулий тиждень ще 100 млн грн «теплих кредитів» залучили сім’ї на енергоефективні заходи

У результаті у 2019 р. близько 23 тисяч сімей поспішили взяти участь у програмі та  залучили майже 350 млн грн «теплих кредитів».

За останній тиждень ще понад 10 тис. родин стали учасниками програми «теплих кредитів» та інвестували в енергоефективність свого житла близько 100 млн гривень.

Про це інформує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Зокрема, за тиждень видано близько 70 млн грн – на утеплення приватних будинків, 30 млн грн – для ОСББ та 2,6 млн грн – на твердопаливні котли.

У результаті у 2019 р. близько 23 тисяч сімей поспішили взяти участь у програмі та  залучили майже 350 млн грн «теплих кредитів».

«Звертаю увагу, що із урахуванням бюджетного фінансування на поточний рік (400 млн грн), загальний обсяг кредитування за програмою прогнозується на рівні 1,1 млрд грн. Це означає, що на сьогодні уповноваженими банками видано вже близько 30% кредитів від прогнозованого обсягу», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Наразі усі банки продовжують повномасштабне кредитування. «Враховуючи таку стрімку динаміку, закликаю усіх громадян долучатися до програми якнайшвидше та робити власне житло енергоефективним вже зараз», – повідомив Сергій Савчук.

Нагадаємо, що «Теплі кредити» запрацювали на повну силу вже у всіх 4 державних банках, а попит на програму стрімко набирає обертів, досягаючи показників минулого року.

Довідка

За умовами програми, позичальникам буде відшкодовано частину суми кредиту з боку держави. Більше того, держпрограма «Теплі кредити» стала важливим кроком у впровадженні енергоефективних заходів у житлових будинках, адже нині питання економії енергоресурсів поставлено дуже гостро як на державному рівні, так і на рівні кожної окремої родини.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі