За програмою енергозбереження відшкодовано майже 8 млн. гривень, – Львівська ОДА

За перше півріччя за Програмою енергозбереження для населення Львівщини мешканцям області відшкодували 7,8 млн гривень.

За перше півріччя за Програмою енергозбереження для населення Львівщини мешканцям області відшкодували 7,8 млн гривень.

Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Зокрема минулого тижня відшкодували 204 тисячі гривень. Загалом на реалізацію програми у 2018 році в бюджеті області передбачили 15,9 млн гривень.

Зазначимо, що в межах Програми мешканці області отримують кредити на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 5%-15% річних відсоткової ставки  з обласного бюджету.

Окрім цього, в області реалізують 23 районні та міські програми енергозбереження. Відтак, скориставшись цими програмами мешканець може фактично не сплачувати відсотки за користування кредиту, а лише повертати тіло кредиту.

Додамо, що для розвитку відновлювальної енергетики на Львівщині  за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється відшкодування 10% тіла кредиту для мешканців на встановлення приватних сонячних електростанцій. На ці цілі в обласному бюджеті передбачили 2 млн гривень.

«Закликаємо мешканців користуватись пільговими кредитами, встановлювати енергоефективне обладнання та ощадно використовувати енергоресурси у своїх домівках», – зазначив т.в.о. директора  департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Грет.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі