Засідання виконкому: де будуть нові багатоповерхівки і що знесуть цього разу

Цього разу розглянуть 41 питання.

12 квітня відбудеться пленарне засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, на якому заплановано розглянути 41 питання.

Відповідна інформація розміщена у порядку денному на офіційному сайті ЛМР.

Серед питань – внесення змін до міського бюджету, затвердження містобудівних умов, надання квартир черговикам міської ради, передача матеріальних цінностей, розміщення реклами тощо.

Зокрема Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики, доповість про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.

Також виконавчий комітет вирішить питання стосовно надання функцій замовника ЛКП «Львівавтодор» на проектування, будівництво та капітальний ремонт об’єктів дорожнього господарства м. Львова.

Також члени комітету мають погодити або відхилити списання з балансу ЛКП «Львівелектротранс» основних засобів. Про це детальніше доповість Олег Партика, в.о. начальника управління транспорту.

Крім цього, Юліан Чаплінський надасть інформацію щодо 19-ти питань з містобудівних умов та обмежень.

Зокрема, планують розглядати питання щодо затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПрАТ «Укртранснафта» автозаправної станції під літерою «Л-1» на центральній базі виробничого обслуговування «Трансприлад» філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» приватного акціонерного товариства «Укртранснафта» на вул. Конюшинній, 18.

Також розглянуть питання затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Виробничо-комерційна компанія «Еталон» частини будівлі під літерою «Б-3» з прибудовою складської будівлі та адміністративно-побутових приміщень на вул. Персенківці, 48.

Зокрема, вирішать питання щодо затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Новий люкс» багатоквартирного житлового комплексу з вбудованими громадськими приміщеннями, автостоянкою та трансформаторною підстанцією на вул. В. Навроцького, 31 зі знесенням існуючих будівель у м. Львові.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі