Засідання виконкому ЛМР: чого очікувати?

Згідно порядку денного на засіданні буде розглянуто 38 питань.

2 листопада 2018 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

Відповідна інформація розміщена на офіційному сайті ЛМР.

Серед питань, внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік, реєстрація права комунальної власності на нежитлове приміщення, вирішення питання балансового обліку господарської будівлі, розміщення зовнішньої реклами, тощо.

В. о. директора департаменту з питань поводження з відходами Сергій Сало доповість про організацію майданчика для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів у м. Львові.

Зазначимо, що минулого тижня Львівська міська рада оголосила про намір придбати земельну ділянку, площею 25−30 га, для розміщення полігону твердих побутових відходів.

Крім цього, буде розглянуто 22 питання стосовно затвердження містобудівних умов та обмежень.

Згідно порядку денного, ЛКП «Львівавтодор» планує розпочати будівництво дороги від вул. Суботівської до мікрорайону Рясне.

На вул. Тернопільській, 42 ПАТ АКБ «Львів» планує знести існуючі будівлі та розпочати будівництво багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом.

Продовжують забудовувати вул. Під Голоском. На цьому тижні піднімуть питання стосовно будівництва компанією ТзОВ «ЖК Білий шоколад» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом. ТзОВ «Львів Буд Покізол» планує отримати дозвіл на будівництво підземного паркінгу на вул. Під Голоском, 4.

ТзОВ «Наша безпека» також планує побудувати багатоквартирний житловий будинок, тільки вже на вул. Роксоляни, 43.

Ще один багатоквартирний житловий будинок з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом може з’явитися на вул. Дальній, 45.

На вул. Круглій можуть затвердити будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими закладами громадського обслуговування та гаражем.

Існуючі будівлі на вул. Зеленій, 151 також можуть знести. На цьому місті ТзОВ «Реновація» планує побудувати житлово-офісний комплекс з вбудованими об’єктами обслуговування населення, підземною автостоянкою, трансформаторною підстанцією та даховою котельнею.

ТзОВ «Аметрин» планує побудувати адміністративно-офісну будівлю з вбудованими громадськими приміщеннями та даховою котельнею на вул. Трускавецькій, 11-А.

Громадянин Бориско О.Д. має намір реконструювати складську споруду за рахунок надбудови з прибудовою адміністративно-побутових приміщень та реконструкцією господарсько-складської споруди з прибудовою складського приміщення на вул. Порічковій, 13.

У свою чергу, ТзОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар» планує обзавестися ще одним торговим павільйоном, який хочуть розмістити на вул. Хуторівці, 4-Б.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини