Засідання виконкому ЛМР: де чекати нових багатоповерхівок?

Серед питань – внесення змін до міського бюджету, затвердження містобудівних умов, розгляд скарги, погодження встановлення меморіальної таблиці і тд.

Завтра, 27 листопада, відбудеться пленарне засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, на якому заплановано розглянути 24 питання.

Відповідна інформація розміщена у порядку денному на офіційному сайті ЛМР .

Серед питань – внесення змін до міського бюджету, затвердження містобудівних умов, розгляд скарги, погодження встановлення меморіальної таблиці і тд.

Зокрема Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики, доповість про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік. Також розглянуть скаргу громадянина Собко Л. В.

Окрім того, комітет вирішить питання стосовно реєстрації права комунальної власності на нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Львова. До слова, доповідатиме в цьому питанні Інна Свистун, начальник управління комунальної власності.

Між тим, виконком прийме рішення щодо затвердження зразка інформаційного знака для розміщення на пам’ятках культурної спадщини у місті Львові.

Також члени комітету мають погодити або відхилити встановлення меморіальної таблиці учаснику антитерористичної операції М. Найді на фасаді ЛНВК школи-дитячого садка «Провесінь», про що доповість Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури та урбаністики.

Крім цього, Юліан Чаплінський надасть інформацію щодо 14 питань на затвердження містобудівних умов та обмежень та 4 зміни до рішення виконавчого комітету

Зокрема, про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з надбудовою Львівської державної школи мистецтв № 11 на вул. М. Кричевського, 61.

Комітет також розгляне розроблення детального плану двох територій: у районі вул. Волошкової, вул. Замарстинівської, вул. Варшавської та у районі вул. Рахівської, просп. Червоної Калини, залізничної колії.

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради чекає погодження містобудівних умов та обмежень для будівництва дитячого дошкільного навчального закладу на вул. Білогорщі, 3-А зі знесенням існуючої нежитлової будівлі.

Крім того, компанія «Гіацинт-Люкс» планує будівництво багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. П. Карманського, 7-А (№ 1 на генплані) і наразі очікує рішення комісії.

ПАТ АКБ «Львів» очікує на погодження комітетом другої черги будівництва багатоквартирного житлового будинку із вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Тернопільській, 42 зі знесенням існуючих будівель

На вулиці Пасічній підприємство «ЖБК «Ваш дім» хоче звести ряд багатоквартирних житлових будинків № 9, 9-А, 9-Б, 9-В, 9-Г, 10, 11 з вбудовано-прибудованими комерційними приміщеннями, паркінгом, даховими котельнями та трансформаторною підстанцією шістьма чергами. Наразі очікують затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта.

Цікавим є питання стосовно затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію ТзОВ «Харальд Біндер Калчурал Ентерпрайзис» з пристосуванням та розширенням будівель під літерами «А-4» та «Б-2» . Зазначено, що об’єкт є пам’яткою архітектури місцевого значення, охоронний № 1577.  Між іншим, компанія очікує дозвіл на реконструкцію з розширенням нежитлових будівель під літерами «В-1», «Е-1» та «А-2» на вул. Б. Хмельницького, 124, вул. Новознесенській, 1 з котельнею та трансформаторною підстанцією.

Надбудову четвертого та п’ятого мансардних поверхів та прибудову ліфта планують реалізувати у багатоквартирному житловому будинку на вулиці І. Горбачевського, 12-А, тож наразі очікують на розгляд питання виконавчим комітетом.

Окрім іншого, громадянин Мельничук чекає дозволу реконструкції частини нежитлових приміщень, цегляної вентиляційної камери ВАТ «Кінескоп» (корпус № 42) на вулиці Кульпарківській, 59 з розширенням за рахунок надбудови з пристосуванням під хостел.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі