Засідання виконкому ЛМР: про що говоримуть 22 лютого?

Завтра на пленарному засіданні ЛМР розглянуть 33 питання. 

Завтра, 22 лютого, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

Відповідна інформація розміщена на офіційному сайті ЛМР.

Серед питань, внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, зміни до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2019 рік, а також затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Культура», «Туризм» та галузі«Соціальний захист».

Віктор Іваніцький, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, розповість про План основних заходів цивільного захисту м. Львова на 2019 рік та організаційно-методичних вказівок з підготовки населення міста до дій у надзвичайних ситуаціях на 2019 рік. Окрім того на засіданні обговорять також сплату членських внесків Організації міст світової спадщини, організації «Євросітіз», міжнародній організації «Ліга історичних міст», міжнародній туристичній організації «Європіан Сітіз Маркетінг» та асоціації «Енерджі-Сітіз».

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування планує затвердити тарифи на платні соціальні послуги, про це на засіданні розповість Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту.

Крім цього, буде розглянуто 9 питання стосовно затвердження містобудівних умов та обмежень.

Зокрема, гр. Досенко О. В. квартиру № 1 на вул. Підвальній, 9 планує реставрувати під магазин-салон з приєднанням власних підвальних приміщень та відтворенням дверного прорізу на місці віконного отвору. А гр. Калмиковою О. І. планує реконструювати нежитлові приміщення на вул. Дж. Вашингтона, 21 з розширенням за рахунок надбудови 2-го поверху під магазин-шоурум. Окрім цього, на засіданні виконавчого комітету обговорять містобудівні умови та обмеження на будівництво гр. Савіцьким Р. Я. зблокованого житлового будинку на вул. Погулянці, 6, 8, 8-А.

ПАТ «Укрнафта» планує встановити стаціонарний підземний газовий заправник типу LPG-5 об’ємом 5 куб. м на території автозаправної станції на вул. Луганській, 2-А.

На вулиці Панаса Мирного, 24 ТзОВ «Парк Новий Львів» планує збудувати багатофункціональну будівлю з вбудованою автостоянкою, даховою котельнею та трансформаторною підстанцією. А ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» планує здійснити садибну забудову у межах вулиць проектованої 3 та проектованої К-13 на вул. Тракт Глинянський, 152.

Окрім цього, на пленарному засіданні виконкому розглянуть проектування об’єкта будівництва 1-м окремим відділом капітального будівництва ДПСУ багатофункціонального житлового комплексу на території військової частини 9507 на вул. Володимира Великого, 10 для військовослужбовців. Житловий комплекс планують збудувати з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих нежитлових будівель.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі