Завідувач одного з секторів Київської митниці отримала у «подарунок» будинок під Києвом

Завідувач сектору митного оформлення митного поста Київ-центральний Олена Стрельцова задекларувала отримані у «подарунок» будинок та земельну ділянку під Києвом. Про це виданню Vezha стало відомо з повідомлення про суттєві...

Завідувач сектору митного оформлення митного поста Київ-центральний Олена Стрельцова задекларувала отримані у «подарунок» будинок та земельну ділянку під Києвом. Про це виданню Vezha стало відомо з повідомлення про суттєві зміни в майновому стані на сайті НАЗК.

Згідно декларації митник Олена Стрельцова отримала 26 лютого 2021 року два подарунки у негрошовій формі вартістю 250 та 180 тисяч гривень. Дарувальником вона вказала Стрельцова Євгена Володимировича, ймовірно свого батька.

Зокрема, Олена Стрельцова отримала в «подарунок» житловий будинок площею 231,4 квадратних метри у селищі Ворзель, Київської області, котрий був оцінений у 250 тисяч гривень.

Також вона задекларувала земельну ділянку у селищі Ворзель площею 887 кв.м., вказавши її вартість у розмірі 180 тисяч гривень.

Варто зазначити, селище міського типу Ворзель вважається курортним містечком та входить у підпорядкування Ірпінської міської ради. Вартість нерухомості у селищі стартує від 1,1 мільйон гривень за дуплекс або котедж площею 90 квадратних метрів. При цьому вартість будинків понад 200 квадратних метрів може сягати 5-ти та більше мільйонів гривень.

Зазначимо, згідно щорічної декларації за 2019 рік Олена Стельцова володіє автомобілем Opel Vectra 2007 року виготовлення, а її чоловік земельною ділянкою площею 1000 кв.м. в селищі Михайлівка-Рубежівка Київської області. При цьому жодного житла, в котрому проживає сім’я, митник не зазначила.

У 2019 році Олена Стрельцова заробила 226 тисяч гривень заробітної плати, а також отримала подарунок 785 гривень від профспілки Київської митниці ДФС.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі