Завтра депутати міськради Львова зберуться на сесію

Початок пленарного засідання о 14 годині.
Джерело: https://city-adm.lviv.ua

Завтра, 11 березня, депутати міськради Львова зберуться на пленарне засідання, яке мало б відбутися у четвер, 7 березня.

Про це інформує Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Як йдеться у повідомленні, початок пленарного засідання о 14 годині.

Нагадаємо, як повідомляла ІА “Вежа”, 7 березня мало відбутись пленарне засідання Львівської міської ради, однак його раптово вирішили скасувати. Додамо, що ввечері 6 березня у приміщенні міської ради пікетували працівники комунальних стоматологічних поліклінік №3 та №5, які вимагали виплатити заборговану за півтора року зарплату. Зазначимо, що стоматологи ночували у Львівській міській раді та зайняли сесійну залу.

Розпочати засідання сесії мали з обговорення створення комунальної установи “Меморіальний музей Гідності у м.Львові”. Після чого депутати мали розглянути питання про внесення змін до міського бюджету Львова на 2019 рік та про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова.

Окрім цього, на засідання сесії планували обговорити також затвердження переліку підприємств, які відповідають критеріям, що визначені Програмою сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2019 роки, а також  затвердити Кредитний договір між ЛКП “Львівелектротранс“ і Європейським банком реконструкції та розвитку і Договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 28.02.2018, укладеного між Львівською міською радою і Європейським банком реконструкції та розвитку.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі