Завтра визначать, хто відремонтує дорогу в Жовкві

Деякі ділянки потребують негайної реставрації.
вул. Василя Стуса в м. Жовква

Завтра, 16 жовтня, відбудеться аукціон щодо визначення переможця торгів стосовно капітального ремонту вул. Василя Стуса в Жовкві, який здійснять до 31 грудня 2020 року.

Відповідний тендер опубліковано на сайті публічних закупівель Prozorro, а вартість робіт сягатиме понад 4 млн гривень.

Так, Жовківська міськрада стала замовником переоснащення вул. Стуса, що наразі перебуває в незадовільному статі, а деякі ділянки потребують капітальної реставрації.

вул. Стуса (Жовква)

Зазначимо, згідно з технічним завданням, оприлюдненім у тендерній документації, до кінця 2020 року підрядник виконає улаштування покриттів з асфальтобетонних сумішей на площі в понад 5 тис. кв. м.

Також, облаштує тротуари та здемонтує бордюри. Окрім вищеназваного, оновлять дорожню розмітку та установлять знаки.

Нагадаємо, за два роки відремонтують дороги державного значення. Служба автомобільних доріг у Львівській області опікується автошляхами загального користування і здійснить реставрацію траси Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни та Миколаїв-Городок-Жовква-Кам’янка-Бузька-Бібрка та Куровичі-Рогатин за 164 млн гривень.

Додамо, що за кошти місцевого бюджету проведуть поточний ремонт вулично-шляхової мережі Сихівського району. Відремонтують 60 вулиць. Зокрема, Тиверську, Скрипника, Луганську, Кавалерідзе, Антонича, Стуса, Сихівську, Пимоненка, проспект Червоної Калини тощо.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі