Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління “в активному пошуку”

Ніяк не відбудуться торги з двох тендерів, замовником яких є Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління.

У системі електронних закупівель Prozorro вже котрий раз відбуваються торги з двох тендерів: «Нове будівництво житлового багатоквартирного будинку в с. Старичі Яворівського району Львівської області» та «Будівництво гуртожитку в с. Старичі, Яворівського району Львівської області».

Тендер з будівництва житлового багатоквартирного будинку в с. Старичі є другим по рахунку. По першому тендеру було відхилено чотири пропозиції через невідповідність пропозицій вимогам тендерної документації.

На будівництво житлового багатоквартирного будинку планують витратити понад 41 млн гривень. Окрім будівництва будинку, підрядник повинен зробити майданчик для заняття спортом (бруси класичні, лавка для віджимань, канат для лазання). А також поставити гойдалку та улаштувати велопарковку.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 20 вересня 2018 року.

З гуртожитками справи йдуть гірше. Усього проведено 6 тендерів, починаючи з жовтня 2017 року. Найперший тендер з будівництва гуртожитку виграла ТОВ “Будівельна компанія “УКРКОМПЛЕКСБУД”, але договір було розірвано через виявлення недоцільності використання коштів для виконання робіт за договором, у тому числі за обставин непереборної сили, прорахунків у проекті.

Серед тендерних пропозицій для оновлених торгів виділили пропозицію від ТОВ “ЧЕРКАСИЗАЛІЗОБЕТОНСТРОЙ”. Поки що очікується рішення. Компанія вибилася в лідери, запропонувавши суму 47 млн 845 тис гривень.

На території майбутнього гуртожитку збираються посадити саджанці туї, берези, верби тощо. Також планують поставити тренажери для занять спортом на повітрі.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі