Збиранка отримала дозвіл на поділ ділянки Малехівської сільської ради

Депутати довгий час дискутували з приводу необхідності схвалення цього питання.

Депутати схвально проголосували за пропозицію надання ЛКП «Збиранка» дозволу на виготовлення технічної документації й землеустрою щодо поділу земельної ділянки, розташованої на території Малехівської сільської ради, Жовківського району, Львівської області

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 25 квітня, під час пленарного засідання Львівської міської ради.

Варто вказати, що перед голосуванням депутати довгий час дискутували з приводу необхідності схвалення цього питання. Водночас, “ЗА” проголосували 40 депутатів, 4 утримались.

Окремо варто зазначити, що під час сесії міської ради було ухвалено питання про надання земельної ділянки на вул. Повітряній, 16-а ЛКП “Зелений Львів“ для збереження та використання парку “Левандівський“.

Нагадаємо, як повдомляла ІА “Вежа”, відповідно до розпорядження №148 Львівської міської ради, проведуть службове розслідування у зв’язку з недотриманням законодавствадиректором Львівського комунального підприємства “Збиранка”.

Комісія повинна провести аналіз корупційних ризиків у роботі ЛКП “Збиранка”, які можуть призвести до корупційних правопорушень у майбутньому. Комісію Очолить Марта Литвинюк – керівниця справами виконкому. Розслідування проведуть до 15 травня. Після цього, до 17 травня комісія повинна надати свої висновки і пропозиції Львівському міському голові.

Нагадаємо, що співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі директора одного з комунальних підприємств Львівської міської ради. Оперативники спецслужби встановили, що посадовець організував протиправний механізм з фіктивного постачання вапна, що мало використовуватись для стабільного функціонування станції очищення фільтратів Грибовицького сміттєзвалища.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі