Зеленський домовився про ремонт аеропорту Івано-Франківська

Президент Володимир Зеленський домовився з бізнесменом Олександром Шевченком про фінансування робіт з реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту Івано-Франківськ.

Президент Володимир Зеленський домовився з бізнесменом Олександром Шевченком про фінансування робіт з реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту Івано-Франківськ.

Про це повідомляє прес-служба президента, передає Finance.ua.

Директор аеропорту Петро Осипенко повідомив, що з 2010 року аеропорт надано в концесію на 30 років компанії Скорзонера. Згідно з умовами договору, вона зобов’язана вкласти в реконструкцію і поліпшення комплексу не менше 50 млн грн.

Відтоді концесіонер перерахував до обласного бюджету майже 10,7 млн ​​грн концесійних платежів, а також інвестував 18 млн грн.

Компанія-концесіонер ініціювала відновлення злітно-посадкової смуги, модернізацію приміщень аеровокзалу, розширення авіасполучення. Орієнтовна вартість проекту реконструкції – 2,14 млрд грн.

Глава держави звернувся до Міністерства фінансів з проханням включити в проект державного бюджету на 2020 рік необхідні витрати для реалізації проекту на підставі узагальнених пропозицій Міністерства оборони, якому належить злітна смуга, і Міністерства інфраструктури

“Ми всі зацікавлені в тому, щоб був аеропорт. Держава хоче допомогти”, – сказав Зеленський.

Президент також закликав підписати інвестиційну угоду щодо залучення коштів для реконструкції аеропорту Івано-Франківська.

“Ми домовилися з паном Олександром Шевченком (до обрання народним депутатом – директор компанії Скорзонера – ред), що почнемо будувати аеропорт дуже швидко. Підписуємо тристоронню інвестиційну угоду з гарантією повернення за те, що має побудувати держава Ви будуєте, ми повертаємо”, – підкреслив президент.

За даними Єдиного реєстру юросіб, бенефіціарами ТОВ Скорзонера є екс-власники Приватбанку – Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. За даними системи YouControl, ТОВСкорзонера є засновником туристичного комплексу Буковель.

категорії
Суспільство

Публікації по темі