Зробити все за державні гроші – не можливо, – Дмитро Живицький

Є необхідність у реалізації промоцій та створенні необхідних кластерів для просування туризму в найвигіднішому світлі.

Про власне бачення досягнень і розвитку туристичної галузі в Україні, зокрема — у Львові, розповів перший заступник Міністра розвитку громад і територій України Дмитро Живицький.

Туризм є високорентабельною індустрією, адже завдяки розвитку цієї галузі внормовується ситуація в дотичних сферах, що в результаті вирівнює становище в державі, а також точково в кожному місті.

Власне, під час панельної дискусії “Invest in Lviv region: Focus on tourism” в рамках XIX Міжнародного Економічного форуму перший заступник Міністра розвитку громад і територій України Дмитро Живицький розповів про ймовірні помилки, а також перспективи розвитку туризму в нашій державі.

На його думку, важливо займатись маркетингом і промоцією, оскільки це відіграє важливу роль і приваблює потенційних мандрівників завітати саме до України.

“Зрештою, ті, хто опікується розвитком власного бізнесу в туристичній сфері, помилково вважають, що держава повинна забезпечити всі необхідні засоби для реалізації тієї ж реклами. Проте зробити швидко і багато всього за державні гроші — не можливо”. – каже Дмитро Живицький.

Зазначимо, заступник Мінрозвитку громад також акцентує увагу на здобутках держави за останні роки.

“Україна опинилась на 55 місці за безпекою, опустившись на 23 позиції, з 78 місця, при цьому експорт у туристичній сфері сягає 4% і приносить у ВВП країни 1,4% прибутку”. – зазначив.

Окрім цього, Дмитро Живицький зауважив на стрімкому розвитку інфраструктури. Зокрема, на побудові та відновленні доріг на Закарпатті та Прикарпатті. Щоправда, проблеми із туристичними околицями в цьому регіоні досі залишаються не вирішеними. Також він виокремив Львівську та Черкаську області, а саме стосовно секторіальної бюджетної підтримки ЄС.

За словами Дмитра Живицького, ці питання повинні вирішити якнайшвидше, насамперед зважаючи на хорошу ситуацію в туристичній сфері нашої держави.

Для прикладу, в перспективі так звана “велокарпатія” на Львівщині. Створять умови для реалізації подорожей на велосипедах. Окрім цього, в Умані зреконструюють площу Соборності, а на Закарпатті також займуться розвитком інфраструктури у сфері туризму та рекреації, шляхом реставрації пам’ятки архітектури національного значення — Невицького замку.

Додамо також, Дмитро Живицький розповів про конкурс “Малі міста — великі враження”, започаткований Міністерством культури України та проводиться з 2018 року. Власне, цього року відбиратимуть найкращий із 74-ох проєктів, а вартість реалізації становитиме 50 млн гривень. Оцінку здійснюватимуть за низкою критеріїв, насамперед — за оригінальністю ідеї, актуальністю проєкту, цінність об’єкта тощо.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі