Зросла кількість загиблих від руйнування будинку у Дрогобичі

Інформація станом на 06:30 29 серпня. 

На місці обвалу під’їзду у чотириповерховому житловому будинку у Дрогобичі під завалами виявлено тіла 8 загиблих. Інформація станом на 06:30 29 серпня.

Про це йдеться в повідомленні Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

“Станом на 06 годину 29 серпня, триває активна фаза розбору завалу будівельних конструкцій (завантажено та вивезено 29 самоскидів будівельного сміття)”, – йдеться в повідомленні.

У ДСНС повідомляють, що під завалами виявлено тіла 8 загиблих, в ході проведення пошуково-рятувальних робіт силами ДСНС з під завалів врятовано 7 осіб із них 5 дітей, яких госпіталізовано до медичних закладів з різними травмами.

Пошуково-рятувальні роботи проводяться безперервно, в ручному режимі із застосуванням засобів малої механізації та інженерної техніки (організовано роботу двох оперативних дільниць з обох боків завалу) і будуть здійснюватися до остаточного виявлення зниклих осіб. Усіх мешканців пошкодженого будинку евакуйовано, їм надається психологічна допомога та вирішується питання щодо їх тимчасового розселення.

Нагадаємо, чи нададуть постраждалим матеріальну допомогу, скільком людям потрібно буде надати тимчасове житло та чи підлягає відновлення будинок у Дрогобичі, в якому стався вибух – поки невідомо.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі