Зупинки у Львові встановлюють з масовими порушеннями

У Львові зупинки громадського транспорту знаходяться у незадовільному стані.

Ігор Зінкевич, депутат від фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з депутатським запитом щодо порушень при встановленні зупинок громадського транспорту.

Про це він повідомив сьогодні, 25 квітня, під час пленарного засідання Львівської міської ради.

На його думку, у Львові зупинки громадського транспорту знаходяться у незадовільному стані. «Параметри зупинок громадського транспорту дуже часто не відповідають вимогам нормативно-правової документації України. На жаль, це стосується як зупинок, облаштованих раніше, так і реконструйованих вулиць», – заявив Ігор Зінкевич.

Зокрема серед типових порушень при розміщенні й облаштуванні зупинок громадського транспорту він виділяє невідповідність довжини посадкових майданчиків та відсутність їх облаштування, висоти і довжини посадкових платформ. Також Ігор Зінкевич звертає увагу на порушення стосовно зелених насаджень та з розміщення рекламних носіїв.

Депутат просить переглянути актуальні норми ДБН щодо встановлення зупинок громадського транспорту та в мйбутньому користуватися цими нормами при облаштуванні об’єктів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі